Найпатріотичнійший тур вихідного дня — «Українські витребеньки»!


Стоимость: 24.05.2015
 200 грн/чол.
 дітям до 12-ти років 120 грн/чол.

Ми пропонуємо вам здійснити подорож в минуле і дізнатися, як жили українці 100, 200 років тому. Ще під час нашої екскурсії, ми обов'язково заглянемо в Шинок, де оцінимо міцні напої, якими славиться українське село: хреновуха, медовуха, самогон на сушених фруктах, вишнева наливка ... А на закуску - хрусткий огірочок, домашній хліб з салом ...Ви ще роздумуєте?

Найпатріотичнійший тур вихідного дня — «Українські витребеньки»!

Найпатріотичнійший тур вихідного дня — «Українські витребеньки»!
24.05.2015
Ціна 200 грн/чол. (120 грн/чол. дітям до 12-ти років)
Запрошуємо Вас відпочити в справжньому українському селі, в оточенні лісу, у тиші і спокої, серед мальовничих хат, де життя тече спокійно і розмірено!

Програма туру:
10:00 — виїзд з Києва від ст. М «Академмicтечко»
10:30 — прибуття в етнографічний скансен, екскурсія (1,5 години)

12:00 — майстер-клас (ковальство, гончарство та ін.)

13:30 — дегустація міцних напоїв перед обідом (діти в цей час відправляться з гідом в зоопарк і пташник, щоб погодувати тварин, а також зможуть розважитися на дитячих майданчиках)

14:00 — обід (на вулиці біля вогню або в Колибі)

15:00 — вільний час

17:00 — збір групи біля автобуса, виїзд до Києва
17:30 — орієнтовний час прибуття в Київ на ст. М. «Житомирська»

Ми пропонуємо вам здійснити подорож в минуле і дізнатися, як жили українці 100, 200 років тому. Ви почуєте незвичайні історії про традиції та побут наших предків, відчуєте колорит української хати і самі спробуєте впоратися зі ступою і прядкою, рогачем і колискою …
А під час нашої екскурсії, ми обов’язково заглянемо в Шинок, де оцінимо міцні напої, якими славиться українське село: хреновуха, медовуха, самогон на сушених фруктах, вишнева наливка … А на закуску — хрусткий огірочок, домашній хліб з салом …Ви ще роздумуєте?
У кожному селі є свої майстри. Ми запрошуємо вас на вуличку Майстрів, щоб познайомитися з народними ремеслами: гончарі та пекарі, кобзарі і ковалі, вишивальниці і майстрині … Всі вони розкажуть допитливим гостям свої таємниці, і проведуть для вас майстер-класи. Вам тільки потрібно вибрати: гончарний круг або кузню, писанкарство або виготовлення народних оберегів,випічка або петриківський розпис …
А смачний обід з традиційних українських страв приємно порадує гурманів:деруни, вареники, борщ, душенина, верещака,бануш…
А для любителів страв на вогні — справжній козацький куліш!
У вільний час ви зможете відвідати храм Дмитра Солунського, випити найчистішої води з джерел, погодувати тварин у зоопарку, оглянути пташник з фазанами і павичами, неспішно насолодитися красою лісу та ставка. А для тих, хто любить привозити друзям приємні дрібниці з подорожей буде працювати сувенірна крамниця, де ви знайдете оригінальні роботи місцевих майстрів!

Гостей у вишиванках очікує особливий сюрприз!

Вартість туру включає проїзд комфортабельним транспортом, екскурсійний супровід по маршруту, страховку, екскурсію по скансену (1,5 години), дегустацію міцних напоїв і закуски, відвідування зоопарку і пташника.
Додатково оплачується обід та участь у майстер-класі (гончарство, кузня, лялька-мотанка — у складі групи або індивідуально).
Поки батьки будуть зайняті дегустацією, діти відправляться з гідом в зоопарк і пташник, щоб погодувати тварин, а також зможуть розважитися на дитячих майданчиках! Для дітей, які бажають взяти участь у майстер-класах — діють знижки!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 
Яндекс.Метрика