BIGPIC143

Екскурсійний тур вихідного дня. ЛЬВІВ-ДУША УКРАЇНИ.


Стоимость: 900грн/чол.
 
 

Екскурсійний тур вихідного дня, розрахований на 2 дні з ночівлею у Львові. Тур насичений цікавими екскурсіями по Львову та передмістю Львова.

Екскурсійний тур вихідного дня. ЛЬВІВ-ДУША УКРАЇНИ.

 

Якщо Ви хочете відчути неповторні відчуття, маєте неодмінно побувати у Львові. Побувавши тут, Ви зрозумієте, що це те місто, в яке Ви готові закохатися. Львів запам’ятовується високими пагорбами, що обступають його центр, вузенькими вуличками, привітними людьми, а ще найсмачнішою кавою та неповторним міським шармом

п’ятниця

23:00 – Виїзд з Києва (зустріч біля м.Академмістечко)

субота

7:00 – 8:00 – Сніданок. (зупинка під Львовом )

9:00 – 13:00 – Екскурсія

Оглядова екскурсія по Львову, під час якої Ви побачите місто з висоти пташиного польоту (з оглядового майданчика гори Високий Замок), старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), Собор Юра — головний греко-католицький храм України, комплекс Львівських університетів, пр. Свободи, Оперний театр. Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).

13:00 – 15:00 – Поселення до готелю. Вільний час на обід.

15:00 – 18:00 – Екскурсія

Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав`ярень. Розпочнемо подорож з площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемося вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви — архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою — Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”, Королівським та міським Арсеналом, комплекс Бернардинського монастиря… Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців¸ прогуляєтеся центральним проспектом Львова – пр. Свободи з пам”ятником Т. Шевченку та Оперним театром — архітектурною перлиною Львова, одним з найгарніших театрів Європи. Сфотографуєтеся з пам”ятником бравому солдату Швейку, скуштуєте справжньої львівської кави у найдавнішій в місті „Віденській кав”ярні” (дегустація за додаткову плату), яка в 1829 році була спроектована і збудована, власне,  як кав’ярня, а не пристосована, як інші. За свою 170 — річну історію кав’ярня не втратила австрійської автентичної атмосфери, польського шарму та української гостинності.

18:00 — … — Вільний час

 

неділя

8:00 – 9:00 – Виселення з готелю.

10:00 – 18:00 – Екскурсія(з перервою на обід)

Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини” з відвіданням Олеського замку (пам’ятка архітектури та історії XIII-XVIII ст., колишня резиденція польських королів); сьогодні — це музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв, де виставляються унікальні твори мистецтва, скульптури, портрети, натюрморти, меблі. Підгорецького – видатна пам’ятка архітектури пізнього Ренесансу, який був збудований для коронованого гетьмана С. Конецьпольського як замок розваг;  та Золочівського замку (споруджений в 1630-х рр.). На подвір’ї замку стоять пізньоренесансні Великий та Китайський палаци. Таку ж будівлю можна побачити у Санкт-Петербурзі та Берліні.

18:00 – 20:00 – Вечеря

20:00 – Виїзд до Києва

В ціну входить: Проїзд Київ-Львів-Київ, проживання в готелі, страхування, екскурсії.

В ціну не входить: харчування,особисті витрати, сувеніри,вхідні білети до музеїв.

 

 

 

 
Яндекс.Метрика